GB10NB37LZ van silnik komputer pokładowy układ napędowy tranzystor IGBT zapłonu IC GB10NB37LZ

GB10NB37LZ van silnik komputer pokładowy układ napędowy tranzystor IGBT zapłonu IC GB10NB37LZ

zł20.68
W magazynie
p64534

Tagi: Tanie: GB10NB37LZ van silnik komputer pokładowy układ napędowy tranzystor IGBT zapłonu IC GB10NB37LZ, wysokiej jakości GB10NB37LZ van silnik komputer pokładowy układ napędowy tranzystor IGBT zapłonu IC GB10NB37LZ, dostawcy Integrated Circuits z Chin.

 • Typ: standard
  Temperatura pracy: standard
  Pakiet: standard
  Rozpraszanie mocy: standard
  Zastosowanie: standard
  Rozmiar przesyłki: 13cm x 9cm x 9cm (5.12in x 3.54in x 3.54in)
  Waga przesyłki: 0.2kg (0.44lb.)

  giant
  3.-dostarczamy bezpłatnej naprawianie usługa w ciągu jednego roku od daty zakupu przez pierwsze 1 miesiącu będziemy płacić jedną stronę kosztów wysyłki (od nas do lokalizacji). Po 1 miesiąc zakupu nabywca musi płacić dwa sposoby wysyłki koszt.
  2.-Jeśli przedmiot jest uszkodzony po otrzymaniu powinno być w ciągu 7 dni od daty otrzymania do wymienić na nowy jeden (kupujący powinien zwrócić wszystkie oryginalne i nieuszkodzone elementy w re-chodliwym warunku).
  2.-Wszystkie płatności powinny być usunięte w ciągu 7 dni po odebraniu elementu. jeśli naprawdę mają trudności w płacąc przedmiot należy skontaktować się z nami w pierwszej kolejności będziemy pomóc olve go.
  5.-Nasze gigantyczne nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie na lub pod UN-normalnej pracy w warunkach w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na części.
  jako może sprzedawca we poświęcić się oferując najlepsze produkty i usługi. rozumiemy, czasami masz problem z zakupu, ale cokolwiek to jest zarówno proszę zaufać, że my postaramy się jak najlepiej, aby ci zadowoleni Sprawiedliwego i Obiektywne twoja opinia jest bardzo WAŻNA do naszej reputacji i mamy 'l l być bardzo wdzięczni, jeśli możesz skontaktować się z nami przed brygada negatywne/Neutralny informacje zwrotne. miejmy s współpracować olve problem w najbliższej wygody.
  zarówno Proszę pamiętać, że 'heading' tej listy zawierające różne modele jest, aby zaoferować państwu więcej możliwości. czy wybrać pożądane jeden i zostawił wiadomość podczas wymeldowania pecify które modle chcesz!!!!!!!!!!!!

 • Opinie (0)

  Napisz opinię

Pokrewne produkty